{ "dc.contributor.author": "Santaló, Lluís" , "dc.date.accessioned": "2009-07-17T08:20:02Z" , "dc.date.available": "2009-07-17T08:20:02Z" , "dc.date.created": "1941" , "dc.identifier.citation": "Santaló, L. (1941). Verallgemeinnerung eines Satzes von T. Kubota über Eilinien. Tôhoku Mathematical Journal: first series, 48, 64-67" , "dc.identifier.uri": "http://hdl.handle.net/10256.2/8296" , "dc.description.abstract": "Generalització sobre el Teorema de T. Kubota sobre les corbes el·líptiques" , "dc.format.mimetype": "application/pdf" , "dc.language.iso": "deu" , "dc.publisher": "Mathematical Institute of Tôhoku University" , "dc.relation.ispartof": "Tôhoku Mathematical Journal: first series, 1941, vol. 48, p. 64-67." , "dc.relation.ispartofseries": "Publicacions" , "dc.rights": "Tots els drets reservats" , "dc.subject": "Corbes el·líptiques" , "dc.subject": "Curves, Elliptic" , "dc.title": "Verallgemeinnerung eines Satzes von T. Kubota über Eilinien" , "dc.type": "info:eu-repo/semantics/article" , "dc.rights.accessRights": "info:eu-repo/semantics/openAccess" }