{ "dc.contributor.author": "Santaló, Lluís" , "dc.date.accessioned": "2009-07-17T07:37:00Z" , "dc.date.available": "2009-07-17T07:37:00Z" , "dc.date.created": "1962" , "dc.identifier.citation": "Santaló, L. (1962). Sobre unas propiedades características de la esfera. Revista de la Universidad Nacional de Tucumán: Serie A: Matemática y Física Teórica, 14, 287-297" , "dc.identifier.issn": "0080-2360" , "dc.identifier.uri": "http://hdl.handle.net/10256.2/8288" , "dc.description.abstract": "Demostració de diferents teoremes relacionats amb algunes característiques pròpies de l'esfera" , "dc.format.mimetype": "application/pdf" , "dc.language.iso": "spa" , "dc.publisher": "Facultad de Ciencias Exactas y Tecnología de la Universidad Nacional de Tucumán" , "dc.relation.ispartof": "Revista de la Universidad Nacional de Tucumán: Serie A: Matemática y Física Teórica, 1962, vol. 14, p. 287-297" , "dc.relation.ispartofseries": "Articles publicats" , "dc.rights": "Tots els drets reservats" , "dc.subject": "Esfera" , "dc.subject": "Geometria diferencial" , "dc.subject": "Geometry, Differencial" , "dc.subject": "Sphere" , "dc.title": "Sobre unas propiedades características de la esfera" , "dc.type": "info:eu-repo/semantics/article" , "dc.rights.accessRights": "info:eu-repo/semantics/openAccess" }