{ "dc.contributor.author": "Santaló, Lluís" , "dc.date.accessioned": "2009-07-16T08:56:12Z" , "dc.date.available": "2009-07-16T08:56:12Z" , "dc.date.created": "1960" , "dc.identifier.citation": "Santaló, L. (1960). Sobre la formula de Gauss-Bonnet para poliedros en espacios de curvatura constante. Revista de la Union Matemática Argentina, 20, 79-91" , "dc.identifier.issn": "0041-6932" , "dc.identifier.uri": "http://hdl.handle.net/10256.2/8259" , "dc.description.abstract": "Demostracions de la fórmula de Gauss-Bonnet sobre la teoria de superfícies en espais de curvatura constant per a poliedres amb angles polars i amb angles de dimensions 2, 3 i 4" , "dc.description.abstract": "Proof of the Gauss-Bonnet formula on the theory of surfaces in spaces of constant curvature for polyhedra with polar angles and angles of dimensions 2, 3 and 4" , "dc.format.mimetype": "application/pdf" , "dc.language.iso": "spa" , "dc.publisher": "Unión Matemática Argentina" , "dc.relation.ispartof": "Revista de la Union Matemática Argentina, 1960, vol. 20, p. 79-91" , "dc.relation.ispartofseries": "Articles publicats" , "dc.rights": "Tots els drets reservats" , "dc.subject": "Poliedres" , "dc.subject": "Geometria de l'espai" , "dc.subject": "Geometria diferencial" , "dc.subject": "Geometry, Solid" , "dc.subject": "Geometry, Differencial" , "dc.subject": "Polyhedra" , "dc.title": "Sobre la formula de Gauss-Bonnet para poliedros en espacios de curvatura constante" , "dc.type": "info:eu-repo/semantics/article" , "dc.rights.accessRights": "info:eu-repo/semantics/openAccess" }