Propiedades de las figuras convexas sobre la esfera
dc.contributor.author
dc.date.accessioned
2009-10-14T13:33:51Z
dc.date.available
2009-10-14T13:33:51Z
dc.date.created
1944
dc.identifier.citation
Santaló, L. (1944). Propiedades de las figuras convexas sobre la esfera. Mathematicae Notae, 4, 11-44
dc.identifier.uri
dc.description.abstract
L'objectiu d'aquest article és demostrar les propietats de les formes convexes sobre l'esfera
dc.format.mimetype
application/pdf
dc.language.iso
Español
dc.publisher
Universidad Nacional de Rosario. Facultad de Ciencias Exactas e Ingeniería. Instituto de Matemática "Beppo Levi"
dc.relation.ispartof
Mathematicae Notae, 1944, vol. 4, p. 11-44
dc.relation.ispartofseries
Publicacions
dc.rights
Tots els drets reservats
dc.subject
dc.title
Propiedades de las figuras convexas sobre la esfera
dc.type
Artículo
dc.rights.accessRights
info:eu-repo/semantics/openAccess