Un Nuevo invariante afín para las figuras convexas del plano y del espacio
dc.contributor.author
dc.date.accessioned
2009-10-14T11:03:55Z
dc.date.available
2009-10-14T11:03:55Z
dc.date.created
1958
dc.identifier.citation
Santaló, L. (1958). Un Nuevo invariante afín para las figuras convexas del plano y del espacio. Mathematicae Notae, 16, 78-91
dc.identifier.issn
0025-553X
dc.identifier.uri
dc.description.abstract
Article que té com a objectiu demostrar diferents teoremes relacionats amb un nou invariant afí per les figures convexes del pla i de l'espai
dc.format.mimetype
application/pdf
dc.language.iso
Español
dc.publisher
Universidad Nacional de Rosario. Facultad de Ciencias Exactas e Ingeniería. Instituto de Matemática "Beppo Levi"
dc.relation.ispartof
Mathematicae Notae, 1958, vol. 16, p. 78-91
dc.relation.ispartofseries
Publicacions
dc.rights
Tots els drets reservats
dc.title
Un Nuevo invariante afín para las figuras convexas del plano y del espacio
dc.type
Artículo
dc.rights.accessRights
info:eu-repo/semantics/openAccess